Koniec czteroletniej kadencji

Szanowni Państwo

W dniu dzisiejszym miała miejsce ostatnia w tej kadencji Sesja Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Pracowaliśmy do końca i będziemy pracować do ogłoszenia wyników wyborów. Właśnie w dniu nowych wyborów mandat Radnego traci ważność. To były cztery trudne lata. Prawo i Sprawiedliwość był w mniejszości, staraliśmy się być twardą i konstruktywną opozycją. Jako Radni Dzielnicy Mokotów pracowaliśmy dla Państwa i choć wiem, że nie wszystko udało się korzystnie zakończyć, to jednak tych spraw z pozytywnym finałem było zdecydowanie więcej.

Spotykałem się z Państwem na obradach sesji i komisjach oraz widywaliśmy się często na moich dyżurach. Zawsze po kontakcie telefonicznym czy e-mailowym interweniowałem w Państwa imieniu. Jako Radny Prawa i Sprawiedliwości wystosowałem prawie największą ilość interpelacji i interwencji. Moją pracę docenili mieszkańcy zarówno Mokotowa jak i innych dzielnic. Większość spraw było związane z naszą dzielnicą, ale pomoc w uratowaniu WKS Gwardia dotyczyło całej Warszawy.

Zbliżają się wybory – mam nadzieję, że zaufają mi Państwo ponownie i 21go oddadzą na mnie swój głos. Wiem, że na Mokotowie jest jeszcze wiele do zrobienia i jeżeli dostanę od Państwa kolejną szansę to z radością będę dla Was pracował.