Kolarskie zmagania o Puchar Burmistrza Mokotowa

Już w niedzielę 19 września odbędzie się I Mokotowskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Dzielnicy Mokotów. Uczestnicy wyścigu będą rywalizowali na trasie okrężnej prowadzącej ulicami Broniwoja, Puławską, Domaniewską, al. Niepodległości i Wielicką.

Do udziału w zawodach zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, miłośników i sympatyków kolarstwa, a także służby mundurowe. Organizatorzy dla poszczególnych grup wiekowych opracowali trasy o innym poziomie trudności. Jedynym warunkiem uczestnictwa w wyścigu jest posiadanie kasku oraz zapoznanie się z regulaminem zawodów znajdującym się m.in. na stronie www.mokotow.waw.pl.
Zapisy do Mokotowskiego Kryterium Kolarskiego będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 900 w miasteczku Poland Bike usytuowanym przy ul. Broniwoja przy Skwerze AK Granat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana będzie zgoda i obecność podczas wyścigu rodziców – wzór oświadczenia będzie można otrzymać na miejscu.
Organizatorzy dla uczestników imprezy przygotowali atrakcyjne konkursy z nagrodami, a także loterię, w której nagrodą główną jest rower górski.
Więcej informacji o zawodach można uzyskać dzwoniąc do dyrektora wyścigu Grzegorza Wajsa (tel. 502 319 213) lub pisząc na e-mail: polandbike@polandbike.pl, media@polandbike.pl