Mokotowskie pożegnanie lata

Zakopower będzie gwiazdą wielkiego rodzinnego festynu „Mokotowskie Pożegnanie Lata”. Impreza odbędzie się w niedzielę 20 września na terenie Skweru im. Grupy AK „Granat” położonego przy ul. Puławskiej i Woronicza. Wstęp wolny.

Mokotowskie pożeganie lata

Wielki festyn rodzinny, organizowany przez Urząd Dzielnicy Mokotów już po raz czwarty, rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 21.00. Imprezę poprowadzą Maciej Gąsiorek ps. Krasnal Pixel – znany z telewizyjnego programu dla dzieci „Budzik” oraz słynny performer i konferansjer – Paweł Konnak ps. Konjo.
Organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – m.in. zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe i baseny z piłeczkami.

Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w wielu konkurencjach sportowych i zręcznościowych.
Zwycięzcy otrzymają nagrody, drobne upominki oraz dyplomy. Natomiast rodziców na pewno zainteresuje jarmark prezentujący wyroby rzemiosła ludowego oraz mini miasteczka promocyjno-wystawienniczo- gastronomiczne.
Ponadto podczas festynu zaprezentują się stowarzyszenia sportowe oraz amatorskie zespoły teatralne i taneczne prowadzące działalność w mokotowskich domach kultury. Będzie można zobaczyć także efektowne pokazy ratownictwa medycznego, popisy artystów cyrkowych, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami oraz oddać krew w specjalnym punkcie PCK.

Całej imprezie będzie towarzyszyć dobra muzyka. Na scenie głównej zaprezentują się rockowe zespoły Bracia oraz Mute, folkowa grupa Gadająca Tykwa i na deser gwiazda imprezy – Zakopower.

Zarząd i Rada Dzielnicy Mokotów gorąco zapraszają do udziału w festynie
.