Eksmisja "WKS"Gwardia cz.3

WKS Gwardia

WKS Gwardia

Zostało mało czasu, ale staram się jak najwięcej zrobić. Wczorajszy dzień był napięty, jednak udało mi się załatwić parę spraw w związanych z imprezą charytatywną. Rano spotkałem się z dyrektorem Gwardii p. Wernerem, otrzymałem zgodę i pełnomocnictwa na zorganizowanie meczu charytatywnego.

Wstępne daty, o których rozmawialiśmy to 20.06.2009 r. lub 27.05.2009 r. Mało czasu, ale wiele chętnych osób do pomocy. To dobrze, że los Gwardii nie jest obojętny. Zaraz po spotkaniu z dyrektorem pojechałem do Urzędy Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Udało mi się spotkać z burmistrzem dzielnicy p. Janem Rasińskim. Złożyłem pismo z prośbą o patronat Burmistrza nad imprezą charytatywną. Dzięki przychylności p. Rasińskiego odpowiedź pisemną otrzymam w ciągu kilku dni, ale już wiem, że będzie ona pozytywna. Burmistrz Dzielnicy Mokotów obejmie patronat nad imprezą.

Spotkałem się również z ewentualnymi pierwszymi sponsorami, rozpocząłem rozmowy między innymi z jednym z warszawskich kin. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na hali zostanie wyświetlony film. Negocjacje jeszcze trwają, dzisiaj nie jestem w stanie powiedzieć jaki film zostanie nam zaprezentowany, ale wierzę, że do końca tygodnia będę znał odpowiedź na to pytanie.

Spotkałem się również z członkiem reprezentacji piłkarskiej Dyplomatów przebywających w Polsce. Rozmawiałem telefonicznie z prezesem fundacji “Dyplomaci Dzieciom”. Nasi Gwardziści najprawdopodobniej zmierzą się właśnie z nimi na boisku. Ustne deklaracje już mam, w ciągu najbliższych dni uzyskam również deklaracje pisemne. Fundacji pasuje data 27.06.2009 r., więc zapewne to będzie oficjalna data imprezy.

Rozmawiałem również z przewodniczącą Komisji Edukacji i dzięki jej przychylności, jak już zostanie impreza cała zaplanowana, wszystkie publiczne szkoły na Mokotowie zostaną poinformowane o imprezie. Każdy uczeń zostanie zaproszony, pozostaje wierzyć, że większość z nich przyjdzie na naszą imprezę. Data 20.062009 r. była by lepsza, ponieważ jest to pierwszy dzień po zakończeniu roku szkolnego, ale mam nadzieję, że 27.06.2009 r. frekwencja również dopisze.

Na zakończenie dnia spotkałem się z animatorką, która zapewni zabawę dla najmłodszych. Staram się dopiąć plan meczu “Gwardia kontra reszta świata”, (wszak Gwardziści będą grać z reprezentantami różnych krajów), i uzyskać informację nt wyświetlania filmu, dzięki temu będę mógł rozmawiać z pozostałymi sponsorami. Jak tylko poczynię dalsze kroki w naszej walce, od razu Państwa poinformuję