Październik 22, 2010

Komisje

KOMISJA SPORTU I TURYSTYKI RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
skład: 7 radnych
Przewodniczący(a) komisji Górski Patryk
Wiceprzewodniczący(a) komisji Kosowska Hanna
Wiceprzewodniczący(a) komisji Stawicka Izabela
Łuczyńska Ewa
Rojszyk Marek
Sosnowski Radosław
Stępień Marcin

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym:

Przewodniczący(a) komisji Brewczyński Teodor
Wiceprzewodniczący(a) komisji Gugulski Marcin
Wiceprzewodniczący(a) komisji Raś Maciej
Górski Patryk
Jurczak Grażyna
Stawicka Izabela
Szaniewska Ewa

Komisja Budżetu i Finansów:

Przewodniczący(a) komisji Grodecki Remigiusz
Wiceprzewodniczący(a) komisji Czerniewska Monika
Wiceprzewodniczący(a) komisji Rojszyk Marek
Brózda Hanna
Mycka Michał
Ozimek Jan
Wasilewski Witold

Komisja Gospodarki Komunalnej i Inżynierii Miejskiej:

Pzewodniczący(a) komisji Mycka Michał
Wiceprzewodniczący(a) komisji Gajewska Iwona
Wiceprzewodniczący(a) komisji Wójcikiewicz Danuta
Górecki Miłosz
Laskus Małgorzata
Maciejewska Maria
Szczegielniak Tomasz

KOMISJA KULTURY I NAZEWNICTWA RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY

Przewodniczący(a) komisji Łuczyńska Ewa
Wiceprzewodniczący(a) komisji Brózda Hanna
Wiceprzewodniczący(a) komisji Sosnowski Radosław
Górski Patryk
Kosowska Hanna
Raś Maciej
Szczęsna Małgorzata

KOMISJA ŁADU PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY

Przewodniczący(a) komisji Sosnowski Krzysztof
Wiceprzewodniczący(a) komisji Gajewska Iwona
Wiceprzewodniczący(a) komisji Grodecki Remigiusz
Czerniewska Monika
Mycka Michał
Rojszyk Marek
Wasilewski Witold
KOMISJA MIESZKANIOWA W DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
Przewodniczący(a) komisji Szczęsna Małgorzata
Wiceprzewodniczący(a) komisji Maciejewska Maria
Wiceprzewodniczący(a) komisji Wójcikiewicz Danuta
Kozłowska Barbara
Ozimek Jan
KOMISJA OŚWIATY RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
Przewodniczący(a) komisji Brózda Hanna
Wiceprzewodniczący(a) komisji Kozłowska Barbara
Wiceprzewodniczący(a) komisji Wasilewski Witold
Balińska Joanna
Łuczyńska Ewa
Maciejewska Maria
Sosnowski Radosław
Szaniewska Ewa
Szczęsna Małgorzata
KOMISJA REWIZYJNA RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
Przewodniczący(a) komisji Ozimek Jan
Wiceprzewodniczący(a) komisji Stawicka Izabela
Wiceprzewodniczący(a) komisji Szczegielniak Tomasz
Brewczyński Teodor
Sosnowski Krzysztof
KOMISJA SPRAW STATUTOWYCH I POLITYKI LOKALNEJ RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
Przewodniczący(a) komisji Rojszyk Marek
Wiceprzewodniczący(a) komisji Gugulski Marcin
Wiceprzewodniczący(a) komisji Stępień Marcin
Górecki Miłosz
Laskus Małgorzata
Raś Maciej
Wójcikiewicz Danuta
KOMISJA ZDROWIA POMOCY SPOŁECZNEJ I RODZINY RADY DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
Przewodniczący(a) komisji Jurczak Grażyna
Wiceprzewodniczący(a) komisji Maciejewska Maria
Wiceprzewodniczący(a) komisji Szczegielniak Tomasz
Balińska Joanna
Gajewska Iwona
Gugulski Marcin
Kozłowska Barbara