Likwidacja „Kazika” trafia pod obrady rady Warszawy (aktualizacja).

W dniu 28 stycznia 2016 r., w Sali Warszawskiej PKiN na IV p. – wejście główne od strony ul. Marszałkowskiej, o godz. 10.00 rozpocznie się XXIII sesja Rady m.st. Warszawy. Punktem 19 będzie:

Projekt uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie zamiaru likwidacji XLIII Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie, ul. Mahatmy Ganhdiego 13.

Z doświadczenia można powiedzieć, że punkt 19 trafi pod obrady około 14.00, ale – istnieje duże prawdopodobieństwo, że Przewodniczący Rady zaproponuje przeniesienie punktu na inną godzinę. Np. może być taka sytuacja, że gdy PO zorientuje się, że jest dużo osób chcących bronić „Kazika”, może przenieść w/w punkt na koniec obrad, lub gdy PO zorientuje się, że jest mało osób (gdyż oficjalnie podano, że będzie to punkt 19 i mieszkańcy przyjdą właśnie około 14:00), to przeniesie specjalnie obradowanie nad tym punktem na początek obrad. Wierzę, że nasza wytrwałość doprowadzi do uratowania szkoły.

 

  • – okazało się, że komisja postanowiła przełożyć obradowanie nad likwidacją Kazika i nie będzie jednak tego punktu na czwartkowych obradach Sesji Rady m.st. Warszawy.