Obrona poziomu dodatków motywacyjnych dla nauczycieli na Mokotowie

Stanowisko

 Klubu Radnych „Prawa i Sprawiedliwości” w Radzie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w obronie poziomu dodatków motywacyjnych dla nauczycieli na Mokotowie

Klubu Radnych „Prawa i Sprawiedliwości” w Radzie Dzielnicy Mokotów opowiada się za wypłacaniem – w okresie od 1 września 2012 r. do 31 sierpnia  2014r. – dodatków motywacyjnych dla nauczycieli na Mokotowie na poziomie zgodnym ze średnią dla m.st. Warszawy, czyli nie mniej niż 450 zł średnio na etat.

[…]

Komunikat PiS-Alternatywa dla PO

Prawo i Sprawiedliwość przygotowało pakiet ustaw, które są odpowiedzią na oczekiwania i problemy z jakimi na co dzień spotykają się Polacy.
Nasze propozycje to nie puste hasła, ale konkretne rozwiązania legislacyjne. Jesteśmy gotowi do rządzenia.    Prawo i Sprawiedliwość jest realną alternatywą wobec złych rządów PO.   

Uproszczenie systemu podatkowego, w tym przywrócenie ulg na dzieci, bon na opłatę żłobka czy przedszkola, cofnięcie szkodliwej ustawy emerytalnej i zmiany w systemie emerytalnym. Naprawa systemu ochrony zdrowia m.in. poprzez likwidację Narodowego Funduszu Zdrowia, to tylko niektóre z propozycji Prawa i Sprawiedliwości.

[…]