Lista kandydatów – wybory samorządowe Mokotów

Witam serdecznie

W zeszły piątek zostały zgłoszone i zarejestrowane listy wyborcze. Poniżej prezentuję skład kandydatów do Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Informacje ogólne
Nazwa KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Skrót KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sygnatura ZPOW-7500-12/10
Adres ul. Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa
Status Zarejestrowany
Oznaczenie listy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kandydatów ogółem 54
Najmłodszy kandydat 21
Najstarszy kandydat 78
Średni wiek kandydatów 46
Liczba kobiet / mężczyzn 16 / 38
Procent kobiet / mężczyzn 30% / 70%
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Gugulski Marcin Norbert 52 Warszawa
2 Dąbkowski Marek Andrzej 29 Warszawa
3 Wójcikiewicz Danuta Joanna 37 Warszawa
4 Wiśniewski Łukasz 23 Warszawa
5 Rydygier Edward 57 Warszawa
6 Jędrychowski Andrzej Stanisław 75 Warszawa
7 Bocheński Piotr Jacek 34 Warszawa
8 Iwanicka Kinga Anna 49 Warszawa
9 Boniecka Małgorzata Kalina 31 Warszawa
10 Kubisiak Ewa 48 Warszawa
11 Forowicz Jan Włodzimierz 72 Warszawa
12 Kurkowski Ryszard Piotr 49 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Górski Patryk 29 Warszawa
2 Fitali – Kutyna Iwona Bożena 56 Warszawa
3 Kuc Oktawian Michał 23 Warszawa
4 Brzezińska Ewa 46 Warszawa
5 Utrata Artur 36 Warszawa
6 Wiśniewski Paweł Artur 52 Warszawa
7 Horoch Jarosław Witold 62 Warszawa
8 Domeradzki Jacek 48 Warszawa
9 Kosiński Janusz Arkadiusz 51 Warszawa
10 Budzyk Andrzej Krzysztof 59 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Grodecki Remigiusz 65 Warszawa
2 Beszłej Gabriela Jadwiga 28 Warszawa
3 Gontarek Jolanta Małgorzata 52 Warszawa
4 Bagnicka – Górska Marta 23 Warszawa
5 Wiltos Andrzej Roman 66 Warszawa
6 Matysiak Andrzej Piotr 30 Warszawa
7 Hackiewicz Henryk 78 Warszawa
8 Mossakowska – Panek Beata 48 Warszawa
9 Rudowski Stefan Ludwik 61 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 4] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sosnowski Radosław Artur 39 Warszawa
2 Klepaczko Agata Ewa 36 Warszawa
3 Szczegielniak Tomasz 37 Warszawa
4 Schirmer Marcin Konrad 47 Warszawa
5 Pieprzowski Piotr 40 Warszawa
6 Królak Leszek Władysław 74 Warszawa
7 Protacki Ryszard 59 Warszawa
8 Panek Przemysław Piotr 21 Warszawa
9 Kurek Monika Magdalena 32 Warszawa
10 Jarosz Jadwiga 33 Warszawa
11 Klimczak Katarzyna Joanna 33 Warszawa
12 Ciechanowicz Paweł Fabian 42 Warszawa
13 Dorenda Bogusław Zbigniew 45 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 5] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wasilewski Witold Ludwik 38 Warszawa
2 Rosołowska Maria Barbara 50 Warszawa
3 Osmycki Robert 44 Warszawa
4 Lew – Starowicz Rafał Klaudiusz 31 Warszawa
5 Gala Tomasz Wiktor 34 Warszawa
6 Małkiewicz Aleksander 57 Warszawa
7 Romaniuk Andrzej Adam 64 Warszawa
8 Zabiełło – Nagadowska Ewa Maria 60 Warszawa
9 Świderska Jadwiga 62 Warszawa
10 Szymczak Krzysztof Jacek 56 Warszawa
Informacje ogólne
Nazwa KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Skrót KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Sygnatura ZPOW-7500-10/10
Adres ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa
Status Zarejestrowany
Oznaczenie listy KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Kandydatów ogółem 50
Najmłodszy kandydat 20
Najstarszy kandydat 78
Średni wiek kandydatów 41
Liczba kobiet / mężczyzn 19 / 31
Procent kobiet / mężczyzn 38% / 62%
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Górecki Miłosz 34 Warszawa
2 Pasak Krzysztof Ryszard 40 Warszawa
3 Balińska Joanna Jadwiga 34 Warszawa
4 Celiński Krzysztof 31 Warszawa
5 Sopyło Stefan Narcyz 27 Warszawa
6 Kosowska Hanna Barbara 53 Warszawa
7 Kielanowski Wojciech Konrad 45 Warszawa
8 Powada Maria Beata 45 Warszawa
9 Cajzner Tomasz Olgierd 36 Warszawa
10 Mikuła Joanna 50 Warszawa
11 Mirkowska – Konrad Magdalena Anna 40 Warszawa
12 Pietrzak Stanisław Kazimierz 67 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Ozimek Jan Szczepan 46 Warszawa
2 Bukowski Jacek Mariusz 29 Warszawa
3 Miastowska – Gierek Małgorzata 35 Warszawa
4 Czerniewska Monika Barbara 49 Warszawa
5 Perzyński Jarosław Marcin 31 Warszawa
6 Zalewski Andrzej Jan 22 Warszawa
7 Szaniewska Ewa 32 Warszawa
8 Herc Zdzisława Barbara 62 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Brewczyński Teodor 62 Warszawa
2 Łuczyńska Ewa Maria 58 Warszawa
3 Szczęsna Małgorzata Hanna 49 Warszawa
4 Latawiec Filip Karol 26 Warszawa
5 Mulawa Katarzyna Maria 28 Warszawa
6 Krzemińska Aleksandra Maria 66 Warszawa
7 Wlazło Marcin 33 Warszawa
8 Ajersz Urszula Elżbieta 56 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 4] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Mycka Michał Piotr 26 Warszawa
2 Stępień Marcin 28 Warszawa
3 Laskus Małgorzata 59 Warszawa
4 Lech Maciej Bogusław 29 Warszawa
5 Poluch Agnieszka Małgorzata 31 Warszawa
6 Iniarski Łukasz Tomasz 34 Warszawa
7 Zabuski Marek Andrzej 21 Warszawa
8 Jurek Michał Albert 20 Warszawa
9 Kwiatkowski Edward 78 Warszawa
10 Szostak Robert Stanisław 37 Warszawa
11 Osadziński Robert Grzegorz 47 Warszawa
12 Kruczek Kazimierz 49 Warszawa
13 Karolak Anna 33 Warszawa
14 Sarnowicz Michał Kazimierz 45 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 5] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Sosnowski Krzysztof Marcin 26 Warszawa
2 Tkacz Łukasz 29 Warszawa
3 Jurczak Grażyna Alicja 46 Warszawa
4 Szczęsny Krzysztof Edward 36 Warszawa
5 Kozłowska Barbara 58 Warszawa
6 Szklarczyk Zbigniew 46 Warszawa
7 Giedrowicz Piotr 42 Warszawa
8 Turkowski Wojciech Jerzy 34 Warszawa
Informacje ogólne
Nazwa KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Skrót KOMITET WYBORCZY SLD
Sygnatura ZPOW-7500-8/10
Adres ul. Rozbrat 44a, 00-419 Warszawa
Status Zarejestrowany
Oznaczenie listy KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Kandydatów ogółem 38
Najmłodszy kandydat 21
Najstarszy kandydat 72
Średni wiek kandydatów 43
Liczba kobiet / mężczyzn 17 / 21
Procent kobiet / mężczyzn 45% / 55%
Lista nr – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Rojszyk Marek Paweł 44 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Kozek Bartłomiej Józef 23 Warszawa, popierany przez Zielonych 2004
3 Żukowska Anna Maria 27 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kolańska Barbara 50 Warszawa
5 Szeląg Katarzyna Nicola 51 Warszawa
6 Kwiatkowski Marek 42 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Lista nr – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 2] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie , treść oświadczenia lustracyjnego
1 Raś Maciej Jerzy 35 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Goruk – Górski Piotr Edward 46 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, złożył następujące oświadczenie: pracowałem i pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
3 Górski Marcin Jan 26 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Czepirski Krzysztof 59 Warszawa
5 Kaszuba Piotr 37 Warszawa
6 Conte Ewa Helena 58 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Bernat Rafał Andrzej 22 Warszawa, popierany przez Zielonych 2004
8 Kaczmarek Jerzy Kazimierz 66 Warszawa
9 Nowakowski Włodzimierz 49 Warszawa, złożył następujące oświadczenie: pracowałem i pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
Lista nr – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 3] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie , treść oświadczenia lustracyjnego
1 Brózda Hanna Janina 57 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Wójcik Małgorzata Weronika 52 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Brencz Krystian Adam 33 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Stelmaszczuk Stefan 65 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Sikorski Stanisław 72 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Jaros Zbigniew Jan 63 Warszawa, złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
7 Laszuk Grzegorz 43 Warszawa, popierany przez Zielonych 2004
8 Dąbrowski Krzysztof Dariusz 23 Warszawa
9 Banasiak Justyna 21 Warszawa
Lista nr – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 4] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Maciejewska Maria 64 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Gajewska Iwona Halina 47 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Maciejczak Kazimierz Karol 34 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kostrzewa Inga 37 Warszawa, popierana przez Zielonych 2004
5 Staręga Rafał Paweł 31 Warszawa
6 Nowak – Dement Anna 52 Warszawa
7 Niczyporuk Mariola 40 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
Lista nr – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 5] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania, poparcie
1 Stawicka Izabela Maria 28 Warszawa, popierana przez Partię Kobiet
2 Szurmak Lucyna Danuta 58 Warszawa
3 Sklepkowski Zbigniew 59 Warszawa, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Kolasa Hanna Paulina 25 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Markiewicz Tadeusz Bolesław 23 Warszawa, popierany przez Zielonych 2004
6 Zawadzka Katarzyna 21 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 Waś Magdalena Kamila 33 Warszawa, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej