Wybory prezydenckie

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy! Przyjaciele!

W poniedziałek o północy mija termin rejestracji w Państwowej Komisji Wyborczej komitetów wyborczych kandydatów na Prezydenta RP. Do wniosku rejestracyjnego komitet wyborczy musi załączyć co najmniej 1000 podpisów osób, które mają prawo wybierania do Sejmu. Podpisy te będą stanowiły część wymaganej liczby podpisów niezbędnych do rejestracji samego kandydata (100 tys.).


Władze PiS postanowiły, że nasz kandydat zostanie wskazany w poniedziałek we wczesnych godzinach popołudniowych (po pochowaniu ostatniej ofiary katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, związanej z naszą partią). W związku z powyższym na zebranie 1000 podpisów będziemy mieli zaledwie kilka godzin.

Informuję, że podpisy pod wnioskiem rejestracyjnym naszego komitetu wyborczego będzie można składać w biurze poselskim (ul. Starościńska 4/6) w godz. 16.00-19.00, a także podczas spotkania na Pradze Południe z prof. Marią Gintowt-Jankowicz, członkiem Trybunału Konstytucyjnego, która wygłosi referat pt. Czy prawo w Polsce jest dla ludzi czy dla prawników? (Technikum Łączności im. Prof. J. Groszkowskiego, Al. Stanów Zjednoczonych 24, wejście od ul. Afrykańskiej) w godz. 18.00-19.30. Jest to bardzo ważna sprawa, a czasu będzie mało, zatem zwracam się do Państwa z prośbą o pełną mobilizację i składanie podpisów.

Jednocześnie informuję, że będzie można w kolejnych dniach pobierać biurze poselskim formularze do zbierania dalszych podpisów. 100 tys. podpisów osób popierających naszego kandydata musimy zebrać do 6 maja.