Nowa Strona Prezydenta RP

beta.prezydent.pl

beta.prezydent.pl

27 lipca ruszyła wersja beta nowej strony Prezydenta RP. Poniżej cytuję oficjalne powitanie oraz komentarz z nowo powstającej strony. Zachęcam serdecznie do oglądania oraz oceniania – gdyż strona powstaje przy współudziale Internautów.

Zgodnie z zapowiedziami dziś popołudniu udostępniliśmy Wam nową stronę. Przed południem pisali o nas jeszcze blogerzy, pokazano nawet screeny wersji beta w Polsat News, a potem, po 14.00 zauważyli nas już niemal wszyscy. Poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się wątki. Witamy i zapraszamy do lektury. Strona beta Prezydenta RP

Pan Łukasz Jasiński , Pan Robert Drózd , a także wielu innych internautów , korzystających z formularza „Pytania do Prezydenta” czy adresu kontakt@prezydent.pl zwróciło uwagę na kolorystykę i brak barw narodowych. Flaga i godło są dostępne w sekcji Nasz kraj, a kwestię barw narodowych z pewnością jeszcze rozważymy, choć naszym założeniem było użycie barw stonowanych, dostojnych. Proszę też zwrócić uwagę na barwy logotypu.

Pan Michał Olszewski jak i wielu innych internautów pisze o kanale Youtube, pytając dlaczego nie mamy własnego wideo playera. Otóż mamy taką funkcjonalność w zanadrzu. Postanowiliśmy jednak na początku bazować jeszcze tylko na kanale YT, który prowadzimy od stycznia i do którego wielu internautów już się przyzwyczaiło i polubiło go.

Inni z kolei piszą o braku facebooka, grona, twittera czy blipa. Sprawę rozważamy już od kilku miesięcy. Opinie są podzielone. Być może zapytamy Was o zdanie w jednej z kolejnych sond.

Stronę beta opisuje także portal wp.pl , a o jej wszelkich zaletach i mankamentach można przeczytać na portalu Politbiuro.

Pozdrawiamy,

Zespół Prezydent.pl