Ratujemy WKS "Gwardia" cz. 6

WKS Gwardia

WKS Gwardia

Działania związane z Piknikiem Rodzinnym połączonym z meczem charytatywnym sa prawie na ukończeniu. Niestety Orły Górskiego nie zagrają. Nie udało mi się znaleźć sponsorów, którzy chcieli by wesprzeć całą inicjatywę. Agencji reklamowej, która zadeklarowała mi pomoc również się nie udało. Natknąłem się również na pismo w Wydziale Imprez Masowych i Zgromadzeń Publicznych, mówiący o tym, że każda impreza organizowana na terenie klubu musi uzyskać zgodę od Komendy Głównej Policji.

Na szczęście  po przeprowadzonych rozmowach udało się uzyskać zapewnienia, że zgoda na piknik rodzinny będzie wystawiona na czas. Dzięki Domom kultury takim jak Centrum Łowicka i Służewiecki Dom Kultury, dostałem scenę, nagłośnienie, namioty – czyli całą oprawę techniczną. Na imprezie charytatywnej wystąpią takie zespoły jak „Gawęda”, Sonic Dance czy Grupa Musicalowa SDK.

Planowany czas trwania imprezy to 15:00 – 20:00. Data również nie uległa zmianie i jest to sobota 27/06/2009 r. Przeciwnikami Gwardzistów będą mieszkańcy Mokotowa.