Piknik na rzecz ratowania Gwardii

Piknik na Gwardii

Piknik na Gwardii

Piknik rodzinny już za nami. Pogoda dopisała, mimo zapowiadanego deszczu świeciło słońce. Rozpoczęliśmy o 15:00, zaraz po tym jak przywitałem wszystkich przemówiła Poseł na Sejm RP Artur Górski oraz przewodniczący Rady Dzielnicy Mokotów Maciej Raś. W trakcie pikniku zbieraliśmy podpisy pod apelem na rzecz ratowania klubu, w sumie z Gwardii przywiozłem ponad 1200 podpisów (mamy już ich około 4000). Bardzo dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w projekt ratowania WKS Gwardia.  Transmisję z pikniku można obejrzeć na stronie TVN Warszawa a tutaj galeria zdjęć.

[…]

Cięcie wydatków na inwestycje

NaszeMiasto.pl

NaszeMiasto.pl

Ostatnio natknąłem się na stronie naszemiasto.pl na ciekawy artykuł, pozwolą Państwo, że go przedstawię.

Mokotów: Władze dzielnicy w sprawie zmian w budżecie są tajemnicze. Burmistrz Jan Rasiński zdradza jedynie, że Mokotów zamierza wydawać o 10-12 proc. rocznie mniej. Największe inwestycje mają być przesuwane, ale z żadnej dzielnica nie zrezygnuje.

[…]

Imreza na rzecz ratowania WKS Gwardia

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

Już za tydzień na terenie Warszawskiego Klubu Sportowego Gwardia odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z pokazowym meczem piłki nożnej w którym udział wezmą Gwardziści kontra Policjanci. 27.06.2009 r. od godziny 15:00 będzie można na terenie Klubu (ul. Racławicka 132) spędzić miło czas oraz podpisać się pod apelem dzieci i młodzieży na rzecz ratowania klubu.

[…]

Ratujemy WKS "Gwardia" cz. 6

WKS Gwardia

WKS Gwardia

Działania związane z Piknikiem Rodzinnym połączonym z meczem charytatywnym sa prawie na ukończeniu. Niestety Orły Górskiego nie zagrają. Nie udało mi się znaleźć sponsorów, którzy chcieli by wesprzeć całą inicjatywę. Agencji reklamowej, która zadeklarowała mi pomoc również się nie udało. Natknąłem się również na pismo w Wydziale Imprez Masowych i Zgromadzeń Publicznych, mówiący o tym, że każda impreza organizowana na terenie klubu musi uzyskać zgodę od Komendy Głównej Policji.

[…]

Zginął Poseł PiS Marian Goliński

Marian Goliński

Poseł PiS Marian Goliński zginął w czwartek rano w wypadku samochodowym w miejscowości Andrzejów Duranowski koło Sochaczewa – poinformował PAP rzecznik mazowieckiej policji Tadeusz Kaczmarek. Wypadek wydarzył się na drodze krajowej nr 50 ok. godz. 1 w nocy.

[…]

Zaproszenie

Szanowni Państwo! dr Artur Górski, Poseł na Sejm RP i Komitet PiS Mokotów zapraszają na prelekcję Pana Pawła Szałamachy, wiceministra Skarbu Państwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa Instytutu Sobieskiego pt. Czy można było uratować polskie stocznie? Spotkanie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2009 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w auli Wyższej Szkoły Handlu i Read more about Zaproszenie[…]

Frekwencja wyborcza

Dane z 98,9% obwodów głosowania, podane przez PKW, wskazują, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego PO zdobyła 44,39% głosów (25 mandatów), PiS – 27,41% (15 mandatów), SLD-UP – 12,33% (7 mandatów), PSL – 7,03% (3 mandaty). Frekwencja na Mokotowie wyniosła ponad 34%.

[…]

Eurowybory 2009

Już jutro wybory do EuroParlamentu. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 8 rano do godz. 22. Każdy wyborca po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu otrzyma białą kartę, na której listy kandydatów poszczególnych komitetów wyborczych będą ułożone w kolejności wylosowanych numerów. Na każdej liście znajdziemy od pięciu do dziesięciu nazwisk. Aby oddać ważny głos, trzeba będzie Read more about Eurowybory 2009[…]

Ratujemy WKS "Gwardia" cz. 5

WKS Gwardia

WKS Gwardia

W ostatnich dniach odbyło się na terenie Klubu Gwardia spotkanie z Posłem na Sejm RP Tadeuszem Rossem.  Udaje mi się zainteresować problemem co raz większą liczbę osób. Wierzę, że dzięki tego typu działaniom uda się uratować WKS „Gwardia”. Cieszę się, że już drugi poseł, zaraz po Panu Arturze Górskim, napisał zapytanie poselskie w tej sprawie. Całe spotkanie opisała Gazeta „Południe”, w najbliższym czasie pojawi się artykuł na ten temat w Tygodniku „Pasmo”

[…]

"Orlik" na Mokotowie

Strona Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Mokotów

Premier RP Donald Tusk wspólnie z premierem Republiki Turcji Recepem Tayyipem Erdoğanem oraz prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz w dniu 14 maja uroczyście otworzyli przy ul. Kazimierzowskiej 60 mokotowski kompleks boisk sportowych wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”. To pierwszy „Orlik” otwarty w tym roku w Warszawie.

[…]

Centrum Łowicka zapraszana kurs BIŻU

Centrum Łowicka

Centrum Łowicka

Wraz z Centrum Łowicka zapraszam na warsztaty tworzenia biżuterii. Od 01.06.2009 r. do 31.12.2009 r. Uczestnicy będą zajmować się koralikami, biżuterią z filcu, decoupage i nie tylko. Warsztaty to świetna okazja do opanowania podstawowych technik związanych z tworzeniem niepowtarzalnych kolczyków, naszyjników, bransoletek i broszek…

[…]

List poparcia dla Pani Ewy Tomaszewskiej

Ewa Tomaszewska

Ewa Tomaszewska

Szanowni Państwo!

Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego. Moja partia, Prawo i Sprawiedliwość wystawiła w naszym okręgu wyborczym (obejmującym Warszawę i okoliczne powiaty) silną, zróżnicowaną reprezentację. Na liście PiS są wspaniali kandydaci: posłowie na Sejm RP, do niedawna wysoki rangą pracownik Kancelarii Prezydenta RP, samorządowcy oraz obecna posłanka do Parlamentu Europejskiego. Każdy kandydat ma swoje zalety i zapewne będzie dobrym reprezentantem naszego kraju jako eurodeputowany. W zróżnicowanym stopniu wspieram wszystkich, żadnemu z kandydatów nie odmawiam pomocy w kampanii wyborczej.

[…]