Eurowybory

Komitet MokotówW dniu 20.05.2009 r. odbyło się spotkanie z kandydatką do Europarlamenu obecną Europoseł, Panią Poseł Ewą Tomaszewską. W sali sesyjnej na ul. Rakowieckiej 33 Pani Europoseł przybliżała nam dotychczasowe działania w Europarlamenice oraz obecny program wyborczy. Po spotkaniu z Panią Europoseł pojechaliśmy do teatru Baj na spotkanie z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz z otwierającym listę kandydatów do Europarlamentu Panem Michałem Kamińskim.

Spotkanie na Mokotowie

Spotkanie na Mokotowie

Pani Ewa Tomaszewska ponownie ubiega się o mandat w Parlamencie Europejskim. Deklaruje, że będzie występować na rzecz suwerennej, silnej Polski i wartości chrześcijańskich w Europie. Obiecuje, że pozostanie wierna ideałom związkowym. W pracy posła skoncentruje się na problemach społecznych: prawach pracowniczych, roli rodziny, sytuacji dzieci, kobiet i osób niepełnosprawnych oraz nauki, edukacji i kultury. Będzie kontynuować zapoczątkowaną w kończącej się kadencji Parlamentu Europejskiego pracę na rzecz prawdy w polityce historycznej i promocji Polski w Europie. Z pamięcią o tym, jak ważny był dla Polaków głos wsparcia wolnego świata, będzie przeciwstawiać się przypadkom łamania praw człowieka i zasad demokracji.

Pani Ewa Tomaszewska jest Eurodeputowana w Parlamencie Europejskim.  Była senatorem i posłem RP. Absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (dyplom mgr fizyki w 1974). Ukończyła podyplomowe studia zarządzania kapitałem ludzkim w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego oraz studium legislacyjne. Pracownik Działu Wspomagania Informatycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Więcej można przeczytać o Pani Ewie Tomaszewskiej na jej stronie na którą serdecznie zapraszam. Osobiście polecam aby ponownie oddać głos na Panią Tomaszewską aby reprezentowała Nasze interesy w Parlamencie Europejskim. Uważam, że to ważne abyśmy mieli mokotowską Eurodeputowaną.

Strona Pani Ewy Tomaszewskiej.

Plakat Wyborczy Pani Ewy Tomaszewskiej

Spotkanie Teatr Baj

Spotkanie Teatr Baj

O godzinie 19:00 w Teatrze „BAJ” przy ul. Jagiellońskiej 28 odbyło się spotkanie wyborcze z Prezesem PiS Panem Jarosławem Kaczyńskim oraz z kandydatem do Parlamentu Europejskiego Michałem Tomaszem Kamińskim. Poniżej prezentuję kandydatów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości którzy kandydują w zbliżających się euro wyborach:

Okręg nr 4 – Warszawa I (obejmujący m.st. Warszawę oraz powiaty grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński). Po kliknięciu na kandydata zostaną Państwo przeniesieni na stronę, gdzie będzie można uzyskać więcej informacji na temat kandydata.

  1. Michał Kamiński
  2. Ewa Tomaszewska
  3. Arkadiusz Mularczyk
  4. Elżbieta Jakubiak
  5. Paweł Poncyljusz
  6. Ryszard Węsierski
  7. Łukasz Jan Świderski
  8. Piotr Marek Płaciszewski
  9. Cezary Puławski
  10. Anna Sikora